URFA YEREL HABERLER

Başkan Ekinci: Millet bahçesini 101 güne teslim alıyoruz

Millet Bahçesinde incelemelerde bulunan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, İlçenin en büyük yeşil alanı olan Millet Bahçesini 10 güne kadar teslim alacaklarını söyledi.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, hafta sonu mesaisine yapım çalışmalarında sona gelinen Millet Bahçesini inceleyerek başladı.

Başkan Ekinci, sabah sabah saatlerinde gittiği Millet Bahçeside yüklenici firma yetkilisinden çalışmaların son durumu ile ilgili bilgi aldı.

İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Viranşehir Belediye başkanı Salih Ekinci, kentin en büyük yeşil alanı olan Millet Bahçesini 10 güne kadar teslim alacaklarının müjdesini verdi.

260 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Viranşehir Millet Bahçesinin sosyal donatıları ve piknik alanları ile Viranşehir’e nefes aldıracağını belirten Ekinci, devasa yeşil alanın kentin vizyonuna da büyük değer katacağını söyledi.

Allahın izniyle 10-15 güne kadar eksikliklerin tamamlanması ile birlikte Millet Bahçesini teslim alacaklarının altını çizen Ekinci, “Yapılacak devir teslim işlemlerinin ardından ilçemizin güzelliğine güzellik katacak, yaşam kalitemizi artıracak Millet Bahçemizin açılışını yaparak vatandaşlarımızın hizmetine sunucağız.” Dedi.

Başkan Ekinci, hizmete sunacakları Millet Bahçesinin şimdiden ilçe halkın hayırlı olmasını temenni etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu