URFA YEREL HABERLER

Başkan Polat’tan 14 Mart Tıp Bayramı mesajı

Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Tamircileri Sanat Esnaf Odası Başkanı Halil Polat: 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Ülkemizin sağlık alanında elde ettiği başarılarla birçok ülkeye örnek olduğunu belirten  Başkan Polat, tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutladı. Bireylerin huzurlu, mutlu ve kaliteli bir yaşam sürmelerinin ana koşulunun sağlıktan geçtiğini belirten Polat mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Her alanda çağdaş bir toplum ve güçlü bir devlet olabilmenin ön koşullarından biri sağlıklı bireylere sahip olmaktır. Sağlık, huzurun ve mutluluğun vazgeçilmez unsurudur. İnsan sağlığı ve mutluluğu için gece gündüz demeden, zaman ve mekân kavramını gözetmeksizin çalışan hekimlerimizin ve diğer sağlık çalışanlarımızın gösterdikleri gayret ve fedakârlıklar her türlü övgünün üzerindedir. Her alanda büyük bir ivme kazanarak gelişen ülkemiz, sağlık alanında da dünyadaki gelişmelere ayak uydurmuştur. Bu alanda yapılan çok önemli yatırımlarla sağlık hizmetlerinin etkin ve yaygın biçimde tüm halkımıza ulaşması sağlanmıştır. Büyük bir özveriyle çalışan ve insanlık adına büyük bir hizmet sunan sağlık çalışanlarının her zaman yanlarındayız. Hizmetlerimizle sağlık çalışanlarımızla gönül birliği oluşturuyoruz. Bu vesileyle hayatlarını hayat kurtarmaya adamış, büyük bir fedakârlıkla çalışan ve onurlu bir mesleği yerine getiren tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu