SAĞLIK

Başkan Polat’tan bir ilk daha

Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Tamircileri Sanat ve Esnaf Odası Başkanı Halil Polat ile Özel ŞANMED Hastanesi arasında protokol imzalandı.

Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Tamircileri Sanat ve Esnaf Odası Başkanı Halil Polat bir ilke daha imza attı. Başkan Polat’ın girişimleri sonucu Zirai Aletler ve Motorlu Vasıtalar Tamircileri Sanat ve Esnaf Odası ile Özel ŞANMED Hastanesi arasında önemli bir protokole imza atıldı. Hastane ile yapılan anlaşma sonucu Evren Sanayi Sitesi esnafları ve birinci derece akrabaları normal şartlarda 4-5 bin lira civarı olan Check-UP hizmetinden 1300 liraya faydalanabilecek.

Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Polat; “Odamız ile ÖZEL ŞANMED HASTANESİ arasında yaptığımız protokol ile Hastanenin sunduğu hizmetlerden “( Check-UP ) Üroloji Konsültan (erkek) Kadın Hast. Doğum Konsültan (kadın) Beyin Cerrahi Diyetisyen Kan testleri İdrar testleri Akciğer Grafiği tüm batın USG MR EKG ” hizmetlerinden (Esnaflarımız ,Anne, baba, eş ve çocuklarına) 1300 TL ücret karşılığında faydalanabileceği sözleşme imzaladık tüm esnaf ve sanatkarımıza ailelerine hayırlı olsun (İletişim GSM: 05424624216)” ifadelerine yer verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu