GÜNDEM

Başkan Vekili Emekçioğlu, Berat Kandili’ni kutladı

Şanlıurfa Evren Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkan Vekili Zekeriya Ekmekçioğlu, Berat Kandili vesilesi ile bir mesaj yayımladı.

Ramazan ayının müjdecisi olarak kabul edilen Berat Kandili nedeniyle bir mesaj yayımlayan Şanlıurfa Evren Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkan Vekili Zekeriya Ekmekçioğlu ; rahmet ve mağfiret dolu mübarek Berat Kandili’ni bir kez daha idrak etmenin mutluluğu içerisinde olduklarını dile getirdi.

Başkan Vekili Emekçioğlu, Berat Kandili’nin Cenab-ı Allah’ın kendisinden af dileyenleri bağışlayarak kurtuluş beratı verdiği önemli bir gece olduğuna dikkati çeken Başkan Osman Zolan, şunları kaydetti: “Kurtuluş, af ve arınma gecesi olan Berat Kandilimiz, bizlere manevi bir nefes aldırma, kendimizi sorgulama ve gönül dünyamızı temizleme fırsatı sunar. Bu vesileyle bu mübarek gece tüm İslam alemi için önemli bir fırsattır. Bu mübarek gecede dargınlıkları ve küskünlükleri unutmalı, nefsimizle yüzleşip, hata ve günahlarımız için Yüce Allah’tan af dilemeliyiz. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm hemşehrilerimizin Berat Kandili’ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin birlik ve beraberliğimizi daha da güçlendirmesini, ülkemize ve tüm insanlığa esenlik ve huzur getirmesini temenni ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu