Genel

Baydilli’den Regaip Kandili mesajı

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, mübarek üç ayların başlangıcı olan Regaip Kandili'nin tüm İslam alemine birlik, beraberlik ve sağlığa vesile olmasını diledi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, mübarek üç ayların başlangıcı ve Regaib Kandili vesilesiyle bir mesaj yayımlayarak vatandaşların kandilini kutladı.

Baydilli mesajında, “Üç aylar ve kandiller insanın gönül dünyasının aydınlanmasını sağlayan, ; manevi duyguları ön plana çıkaran çok mübarek gün ve gecelerdir.

Üç ayların da başlangıcı olan Regaip Kandili, insanoğlu için manevi bir fırsattır. Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, ; günahların bağışlanması için el açıp dua edildiği bu değerli geceyi hep birlikte güzel bir şekilde eda edelim.

Allah’ın mağfireti, rahmeti ve bereketinin en fazla olduğu bu gün ve geceleri değerlendirmek, ; el açıp tüm ümmetin kurtuluşu için dua etmemiz gerekir. Biz bunun bilincinde olarak içinde 11 ayın sultanı Ramazan’ın da olduğu üç ayları idrak edeceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle birlikte tüm hemşerilerimizin mübarek Regaip Kandili’ni kutlar, ; bu kutlu gecenin insanlığa ve tüm İslam alemine huzur, barış ve hayırlar getirmesini temenni ediyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu