Genel

Belediye Başkan adayı Mehmet Kuş : Eyyübiye’ye modern semt pazarları kazandıracağız

Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Kuş, Harrankapı Caddesinde kurulan semt pazarına giderek esnaf ve vatandaşlarla sohbet etti, 31 Mart yerel seçimlerinde destek istedi.

Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğol ile birlikte Cuma Pazarına giden AK Parti adayı Mehmet Kuş’u Eyyübiye Pazarcılar Dernek Başkanı Halit Babacan ve pazar esnafı karşıladı.

Esnafla samimi sohbetler yapan Kuş ve beraberindekilere pazarcıların ve vatandaşın ilgisi yoğun oldu. Esnaf ve bölge halkının sıkıntılarını dinleyen ve not aldıran Kuş, göreve gelir gelmez Eyyübiye’de modern semt pazarı sayısını artıracağını söyledi.

Kuş buradaki açıklamasında, “Pazar esnafımızın ve vatandaşlarımızın bize gösterdiği ilgi alakaya teşekkür ediyoruz. 31 Mart seçimlerinde onların desteğini istedik. Bizlere destek olacaklarının sözünü verdiler. Açık semt pazarında alış veriş yapan pazarcılar ve vatandaşlar bize kapalı semt pazarı isteğini ilettiler. Göreve gelir gelmez modern semt pazarı sayısını artıracağımıza söz veriyoruz” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Eyyübiye Pazarcılar Dernek Başkanı Halit Babacan ise, “Başkanımız Kuş’u pazarımızda görmekten mutluluk duyduk. Esnafımızı gezerek vatandaşlarla ilgilenmesi bizleri ziyadesiyle sevindirmiştir. Kendisine çıktığı bu kutlu davada başarılar diliyorum” diye konuştu.

Eyyübiye İlçe Başkanı Mehmet Moğol ise yaptığı açıklamada, “Eyyubiye artık değişecek. Kimsenin bundan şüphesi olmasın. AK Aday Mehmet Kuş ile birlikte Eyyübiye’ye çok hizmet etmemiz gerektiğini biliyoruz. İnşallah biz bunun takipçisi olacağız” şeklinde konuştu.

AJANS URFA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu