Genel

Beyazgül’e seçim şarkısı yapıldı!

Yapılan desteklere son olarak ELRUHA Otel müzik ekibi de dahil oldu.  Tekin Tatar ve müzisyenler tarafından AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül için hazırlanan seçim şarkısının tanıtımı yapıldı.

 

 

Otelin Yönetim Kurulu Başkanı Av. Şevket Küçük’ün desteği ile Tekin Tatar ve müzisyenleri tarafından Beyazgül’e katkı sağlaması amacıyla yaptırılan şarkı, düzenlenen toplantı ile tanıtıldı.

 

 

Beyazgül “Ruhumuza ve Gönlümüze Etki Etti”

Beyazgül, şarkıyı dinlerken oldukça duygulandığını ifade etti. Ruhlarına ve gönüllerine etki eden bir çalışmanın ortaya çıkmış olmasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Beyazgül ‘’Harun beye ve dostum Şevket Küçük beye çok teşekkür ediyorum. Zeynel başkan geliyor mazlumlar için. Zeynel başkan geliyor işsizler için, garibanlar için, inşallah Şanlıurfa’mız için, milletimiz için. Şanlıurfa değişecek. Her taşına, her toprağına elimizi vuracağız. Her insanımıza ulaşacağız. Küçüğümüze, büyüğümüze, gencimize, yaşlımıza hepsine ulaşacağız. Şanlıurfa’nın birlik ve beraberliğe ihtiyacı var. Huzurun devamına ihtiyaç var’’ dedi.

Program sonunda ise Tekin Tatar,AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Aday Zeynel Abidin Beyazgül için hazırladıkları şarkının orijinal CD’sini takdim etti.

 

AJANS URFA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu