GÜNDEM

Canpolat: Tıp bayramı kutlu olsun

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, 14 Mart Tıp Bayramı’nda yayımladığı mesajında, “Sağlığımız için canla başla çalışan doktorlarımız ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Canpolat yayımladığı mesajda, “Hayatlarını, insanın bir nefes sıhhatine münhasır kılan, ; bu yönüyle de kutsal bir mesleğin icracısı olan başta doktorlarımız olmak üzere bütün sağlık camiasının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlarım” dedi.

Başkan Mehmet Canpolat, şunları kaydetti:

“Ayağımızın değdiği bir taş olsun yahut kalbimizi maraza sürükleyen bir ritim bozukluğu… Her şikayetimizde canımızı emanet ettiğimiz doktorlarımız, ; sağlık camiasının mimarları olarak muteber bir mesleği ifa etmektedirler. Her zaman varlıklarıyla sağlıklı bir yaşam sürmemize vesile olan sağlık camiasının bütün kademelerindeki çalışanlarını, ; özellikle pandemi dönemindeki fedakarlıklarıyla milletimiz için ortaya koydukları irade ve gayretlerinden dolayı ; en kalbi duygularımla kutluyorum.

Toplumun değişimi, gelişimi ve uygarlık seviyesi, toplumun sağlığıyla ilerleyecek, bu da başta doktorlarımız olmak üzere hemşirelerimiz ve bütün sağlık çalışanlarının her birinin gayretleriyle mümkün olacaktır. Mesaisi olmadan, geceli gündüzlü icap ile sağlığımızı için koşturan doktorlarımız ve sağlık çalışanları, ; en ufak bir şikayetimizde kendimizi yanlarında güvende hissettiğimiz, sağlığımızın teminatıdırlar. Bu vesileyle, maddi ve manevi değeri, ; her alanda ve anlamda saygınlıkla hak eden doktorlarımız başta olmak üzere bütün sağlık camiasının 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutlar, şiddetten uzak mesailerle görevlerini huzur içinde icra etmelerini dilerim. Sağlığımız için canla başla çalışan ; doktorlarımız ve sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramı kutlu olsun.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu