GÜNDEM

Canpolat’tan üç aylar mesajı

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, mübarek üç aylar dolayısıyla yayımladığı mesajında, “Üç ayların tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını dilerim” ifadesini kullandı.

Haliliye Belediye Başkanı Mehmet Canpolat, üç aylar münasebetiyle mesaj yayımladı.

Canpolat mesajında, “Lütuf ve ihsan ile istisna kılınan bu aylar, ; sorumluluklarımızla bizi yüz yüze getiren ve İslam anlayışımızı nasıl inşa etmemiz gerektiğini bize hatırlatan zamanlardır. Recep, Şaban ve Ramazan ayları olan üç aylar, ; gönül kapılarımızı merhamet, sevgi ve cömertlikle Allah rızası için açtığımız kutsal aylardır.

İslam âleminin amel defterini gözden geçirdiği, ; Müslümanca bir şuurla hareket etmeye en yakışır haleti ruhiye olan diğerkâm olmanın paylaşma ve yardımlaşmayla ifa edildiği ; bu zamanların tüm İslam âlemine hayırlı olmasını dilerim. Tebessüm etmenin sadaka sayıldığı kutsal inancımızda elimizden gelen her türlü paylaşma ve yardımlaşma gayretini ortaya koymanın her zaman ve özellikle de bu mübarek zamanlarda ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz.

Haliliye Belediyesi olarak, Allah’ın rızasına koşulan bir gayret ile bu üç ayları, ; yardımlaşma ve dayanışma ayları olarak görüyoruz. Bu vesileyle, ; kalbimize huzur ve sürur vererek misafir olan ; üç ayların, barış, huzur ve berekete vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ederim. Bu duygularla, manevi iklimi huzurla dolu olan Üç ayların tüm İslam âlemi için hayırlara vesile olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu