SPOR

Ekinci’den amatör spor kulüplerine destek sözü

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ilçede faaliyet yürüten amatör spor kulüplerine maddi destekte bulundu.

Amatör sporlara verdiği destekle geleceğin yeteneklerinin gelişmesine katkı sunmayı sürdüren Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, ; ilçede faaliyet gösteren 5 amatör spor kulübüne maddi destek sözü verdi.

Ekinci, Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Adnan Yükselir, ; Genel Sekreteri Murat Basyan ve yönetim kurulu üyeleri ile Amatör Spor Kulüp Başkanlarıyla Viranşehir Belediyesinde bir araya geldi.

Amatör branşlardaki gelişimin şehrin spor potansiyelini daha artıracağına inandıklarını belirten Ekinci, ; “Belediye olarak her zaman sporun ve sporcunun yanında olduğumuzu ve olmaya devam edeceğimizi belirtmek istiyorum. Göreve geldiğimiz günden itibaren kulüplerimize imkanlarımız ölçüsünde ; maddi ve manevi destek sağladık ve sağlamaya devam edeceğiz. Amatör spor kulüplerimizi de geliştirmek ve ileriye taşımak için elimizden gelen her türlü çabayı sarf etme gayreti içerisindeyiz” ifadesini kullandı.

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Adnan Yükselir ise, ; Viranşehir takımları ve sporcularının böyle bir belediye başkanına sahip oldukları için çok şanslı olduğunu belirterek, ; amatör spor kulüplerine verdiği desteklerden dolayı Ekinci’ye teşekkür etti.

Kulüp Başkanları adına konuşan Viranşehir İdmanyurdu Kulüp Başkanı Ahmet Saçıkırmızı, göreve geldiği günden itibaren amatör spor kulüpleri ve amatör sporculara verdiği maddi ve manevi desteklerden ötürü Ekinci’ye teşekkür ettiğini kaydetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu