Genel

ESSUM SAATÇİ ASLAN KANAAT ÖNDERLERİ VE MUHTAR ZİYARETİ

Essum Saatçi Aslan, Karaköprü değişim istiyor

Saadet Partisi Karaköprü İlçesi Belediye Başkan Adayı Essum Saatçi Aslan Karaköprü’nün artık değişim istediğini söyledi.

Haber merkezi

31 Mart yerel seçimlerinde Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı olarak yarışan Essum Saatçi Aslan, kanaat önderleri ve muhtarlar ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Şanlıurfa’nın değişen ve gelişen yüzü Karaköprü’nün layık olduğu hizmetlere kavuşması için aday olduğunu vurgulayan Aslan, kanaat önderlerinden destek sözü aldı.

Karaköprülüler değişim istiyor

Şanlıurfa’da kadın aday olarak öne çıkan ve ‘Karaköprü’ye kadın eli değecek’ sloganı ile çalışmalarına devam eden Essum Saatçi Aslan, daha güzel yarınlar ve daha güzel Karaköprü için çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor. Çalışmalar kapsamında kanaat önderlerini ziyaret eden Aslan, projelerini anlatarak destek istedi. Kanaat önderleri Aslan’a artık değişim istediklerini aktararak desteklerini sundu.

Halk belediyeciliği temelli çalışacağız

Kanaat önderleriyle fikir alışverişi yapılmasının önemine de değinen Aslan, “Kanaat önderleri ve muhtarlarımız ilçemizin birer değeridir. Bugün bu değerlerimizle ilçemiz adına neler yapabileceğimizi konuştuk. Projelerimizi ve neler yapabileceğimizi anlattık, İnşallah 31 Mart’ta zaferle çıktığımızda belediyemizi halk belediyesi çizgisinde hep beraber yöneterek hizmet edeceğiz.” dedi.

ÇAĞRIHABER –

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu