SİYASET

Evren Sanayi Sitesinde Rövanş Zamanı

Evren Sanayi Sitesi zirai aletler vasıtalar tamirciler esnaf odası seçim tarihi belli oldu.

Evren Sanayi Sitesi zirai aletler vasıtalar tamirciler esnaf odası seçimi  ocak ayının ilk haftasında  ; 02.01.2022 tarihinde Vali Konağı Düğün ve Kongre salonunda yapılacak. Seçim saat 09:00’da başlayacak, çoğunluk sağlanmadığı takdirde seçimin ikinci oturumu 09.01.2022 tarihinde aynı yerde yapılacak. İki adayın yarıştığı seçimlerde yine Halil Polat ve Mustafa Aslan kozlarını paylaşacak. Son oda seçimini 4 oy farkla mevcut başkan kazanmıştı.

Bu kez seçimlerde daha iddialı ve daha kararlı olan genç başkan adayı Halil Polat ; haber sitemize açıklamalarda bulundu. Polat açıklamasında; “Değerli büyüklerim kardeşlerim arkadaşlarım kıymetli Evren sanayi sitesin kiracı mağdur esnaflarımız gece sanayiden çıkamayan esnaflarımız iş yerleri hırsızlar tarafından soyulan esnaflarımız güvenliği olmayan esnaflarımız 15 yıldır 232 dükkanın tapusunu alamayan esnaflarımız kuzey batı çevreyolu 13 yıldır bitmeyen esnaflarımız sanayimizin oda seçimi Ocak ayının ilk haftasında yapılacaktır sahte Vekaletle sahte oy kullanmak yok sabah iş yerini açan kapatan esnaflarımız oy kullanacak Haydi birlik beraberlik zamanı Genç Başkan adayı Halil Polat hakkı Hak sahibine verme zamanı” ifadelerini kullandı.

Bir Yorum

  1. sahte oy kullanan sensin utanmaz arlanmaz ne kadar yüzsüz bir insansın kendi kooperatifini yürütemiyorsun her seçimde hazimete uğra sonra kılıf bul. S. Çıtma 4 Defa vekalet kullandı. A. Çıtma 3 Defa sahte vekalet oy kullandı ne kadar yüzsüzsün

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu