Genel

Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Kuş : Seçim bölgemize hâkimiz

Yerel seçimler öncesinde çalışmalarını sürdüren AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan adayı Mehmet Kuş, bu kapsamda Eyyübiye ilçesine bağlı Eyyüp Nebi mahallesinde Ali Yan’ın düzenlediği ev toplantısında mahalle sakinleri ile bir araya geldi. AK Parti Eyyübiye ilçe Başkanı Mehmet Moğal ve yönetim kurulu üyelerininde elik ettiği ev toplantısında vatandaşlar buluşan Kuş, vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.

Ev toplantısında mahalle sakinlerine seslenen Kuş, “Öncelikle bizleri sizlerle buluşturan Ali Yan kardeşime teşekkür ediyorum. Allah kendisinden razı olsun. Bizlere Eyyübiye Belediye Başkan adaylığını tevdi eden Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum. Bizi sizlere emanete etti. Geçmiş geleceğin aynasıdır. Bizim de aynamız geçmişimizdir. Geçmişte il genel meclis, üyeliği, daimi encümen ve il genel meclis başkanlığı yaptım. Siyasi tecrübem var. İl genel meclis başkanlığı yaptığım için bölgeye hâkimiz” dedi.

Kuş konuşmasının devamında şu sözleri kullandı: “Eyyüp Nebi mahallemizde vatandaşlarımızla buluştuk, hasbihal ettik. 31 Mart gecesi zaferle ayrıldığımızda Eyyüp Nebi mahallemize ve Eyyübiye mücavir alanlarındaki tüm mahallelerimizin hizmetkârı olacağız. Bizleri ağırlayan, bağrına basan ve destek veren Eyyüp Nebi mahalle sakinlerimize çok teşekkür ediyorum.”

AJANS URFA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu