GÜNDEM

Eyyübiye Belediyesi’nden öğrencilere hediye seccade

Eyyübiye Belediyesi, ilçe sınırları içindeki Kuran Kursu öğrencilerine 2500 seccade hediye etti.

Eyyübiye Belediyesi ve Eyyübiye İlçe Müftülüğü tarafından organize edilen etkinlikle ilçe sınırları içinde ; eğitim gören 4-6 yaş arası 2500 kuran kursu öğrencisine çeşitli hediyeler verildi. Eyyübiye Belediyesi tarafından Eyüp Peygamber Camii avlusunda düzenlenen iftar programında Kur’an kursu öğrencileri ve aileleriyle bir araya gelen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, ; Eyyübiye İlçe Müftüsü Adem Dobur ile birlikte öğrenci ve aileleriyle tek tek ilgilenip, öğrencilere hediyelerini takdim etti.

Başkan Kuş, öğrencilerin her zaman yanında olduklarını ve geleceğin teminatı olan gençlere, ; çocuklara milli ve manevi değerler aşılama noktasında çalışmalara devam ettiklerini belirtti.

Ramazan ayında Kuran kursunda eğitim gören öğrencilerle Eyyüp Peygamber Makamında iftar programında bir araya geldiklerini kaydedere, konuşmasında şu ifadelere yer verdi:

“İlçe müftülüğümüz eşliğinde programı düzenledik. İlçe müftümüze teşekkür ediyorum, ; bu programda Kur’an kursundaki öğrencilerimize hem ikramda bulunduk hem de seccade hediye ettik. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın her platformda ellerinden tutmamız gerekiyor. Dün de bugün de olduğu gibi yarın da yanlarında olacağız. Rabbim tutmuş oldukları oruçları kabul etsin.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu