GÜNDEM

Eyyübiye’de çocuklara karne hediyesi

Eyyübiye’de Şehit Teğmen Muhammed Cihangir Çubukçu Gençlik Merkezi’ne davet edilen Eyyübiyeli çocuklar, karne sevincini aldıkları hediyelerle yaşadılar.

2021-2022 eğitim öğretim yılı boyunca ilçedeki tüm okullarda okuyan çocukların ; başarısı için destek veren Eyyübiye Belediyesi, yılsonunda da çocukları unutmadı.

Yenice Mahallesi’ndeki Şehit Teğmen Muhammed Cihangir Çubukçu Gençlik Merkezi’ne davet edilen çocuklarla bir araya gelen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Elgün, ; çocukları başarılarından dolayı tebrik etti.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş’un talimatıyla ; gençlere ve çocuklara yönelik yaz tatili boyunca çeşitli kurslar düzenlediklerini belirterek, çocukları yaz kurslarına katılmaya davet eden Elgün, ; önümüzdeki eğitim öğretim yılında tüm çocukları daha başarılı görmek istediklerini söyledi.

İkramların yapıldığı ve çeşitli hediyelerin verildiği davete katılan çocuklar, ; gençlik merkezine gidip gelerek hem okuldaki başarılarının artığını hem de resim yapma, ; müzik, Kur’an-ı Kerim okuma gibi becerilerinin geliştiğini ifade ederek, Başkan Kuş’a ve teşekkür ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu