URFA YEREL HABERLER

Eyyübiye’de yapımı tamamlanan çok amaçlı salon hizmete açıldı

Eyyübiye’de Orta Hamedan Kırsal Mahallesi’ne bağlı Dikme yerleşiminde yaptırılan çok amaçlı salon yapılan törenle hizmete girdi.

Eyyübiye Belediyesi tarafından Orta Hamedan Kırsal Mahallesi’ne bağlı Dikme yerleşiminde yaptırılan çok amaçlı salon, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK Parti Şanlıurfa milletvekili adayları A. Emin Önen ve İlhami Günbeği, muhtarlar ile mahalle sakinlerinin katıldığı törenle açıldı.

BAŞKAN KUŞ: ONLARCA ÇOK AMAÇLI SALON HİZMETE SUNULACAK

Bölge sakinlerinin taziye, düğün, nişan gibi tüm sosyal ve kültürel etkinliklerinde kullanabilecekleri salonun hayırlı, uğurlu olmasını dileyen Başkan Kuş, burada yaptığı konuşmada; seçimlerden önce verdikleri hizmet sözlerini birer birer yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti.

Belediye yatırımlarını nüfus yoğunluğu ve ihtiyaçlar dikkate alınarak, ilçenin tamamına eşit şekilde yaptıklarını anımsatan Başkan Mehmet Kuş, burada hizmete sunulan çok amaçlı salon gibi daha onlarcasının yapımının devam ettiğini ve çok kısa sürede tamamının halkın hizmetine sunulacağını söyledi.

AK Parti belediyeciliğinin, hizmet belediyeciliği olduğunu kaydeden Başkan Kuş, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan olmasaydı bu hizmetler de gelmezdi. Bizler birer aracıyız” diyerek, seçim sürecini değerlendirdi. Başkan Kuş, “Şimdiye kadar birçok seçim geçirdik. Birçok seçimde de bu seçim çok önemli demiştik. Ancak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan AK Parti’yi kurduğu zaman 2023’ü işaret etmişti. 2023 seçimleri her bakımdan ülkemiz ve milletimiz için çok önemli” diyerek, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve AK Parti’ye bölge seçmeninin tam destek vereceğinden emin olduğunu dile getirdi.

ÖNEN: AK PARTİ’YE OLAN GÜVEN ARTARAK DEVAM EDECEK

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili A. Emin Önen de, hizmete sunulan çok amaçlı salonun hayırlı olmasını diledi. Siyasette sözünün eri olmanın önemli olduğunu belirten Önen, “Sözünün eri olunduğu, güven duygusu geliştiği zaman, siyasete olan güven arttıkça vatandaşımızın da bugüne kadar olduğu gibi, 21 yıldır AK Parti’ye olan güveni artarak devam edecektir. Önümüzdeki seçimlerde de halkımızın bu güvenini sandıklara yansıtarak, iradesini ortaya koyacağından hiç şüphem yoktur” dedi.

GÜNBEĞİ: ÖNEMLİ OLAN SİYASETTE TEMİZ KALABİLMEK

Eyyübiye Belediye Başkan Yardımcısı iken istifa ederek AK Parti’den Şanlıurfa milletvekili adayı olan İlhami Günbeği ise,  “Sizlerin kararınızı vermiş olduğunuzu ben biliyorum, sürekli görüşüyoruz. AK Parti demek hizmet demektir. Bunun en güzel örneğini de burada görüyoruz. Ben de bu bölgenin çocuğuyum, buraya gelmek için şose bir yoldan başka yol yoktu. Şimdi ise 4-5 köyden asfalt yollardan geçerek buraya geldik. Bu, AK Parti’nin farkıdır. Aynı zamanda burası gibi tesislerin olması da ayrı bir güzelliktir. Allah’ın izniyle vereceğiniz destekle hizmetler devam edecek” diyerek, desteklerinden dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu