Gelecek Partisi Birecik İlçe Başkanı Belli Oldu

Şubat ayında başkanlığı tebliğ edilen Dr. Yeşil Hızlı bir şekilde teşkilatlanma çalışmalarını sürdürüyor. Dr. Yeşil Kısa bir süre içinde Hem teşkilatlanma hem de İlçe Kongre çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyor. Daha önce Eyyubiye, Haliliye, Karaköprü, Akçakale, Harran, Hilvan, Bozova, Viranşehir ve Ceylanpınar ilçelerini atamış ve genelinde kongrelerini yapmıştı, son olarak ise Birecik ilçe başkanını atadı.

Dr. Abdullah Yeşil son olarak ise Birecik ilçe başkanını atadı. Gelecek Partisi Birecik İlçe Başkanlığına İş İnsanı Ahmet Aslan’ı atadı. Ahmet Aslan Birecikte sevilen ve sayılan sayılı iş insanları arasında yer almaktadır. Ahmet Aslan Birecik’te 2 Adet Petrol istasyonu işletmektedir.

Gelecek Partisi Birecik İlçe Başkanlığına atanan İş İnsanı Ahmet Aslan ise şunları söyledi: Bana bu kutsal görevi layık gören İl Başkanımız Dr. Abdullah Yeşil beye teşekkür ediyorum. Görevimi layıkıyla yapmaya çalışacağım. Memleketimiz Şanlıurfa ve Urfa’nın incisi Birecik için elimizden geleni yapacağız. Dedi.

Hakkında Çağrı Haber Editör

Avatar for Çağrı Haber Editör

Tavsiye Haber

Mahalleli hırsızları suçüstü yakaladı

Mahalleli hırsızları suçüstü yakaladı

Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesinde, 2 şüpheli kablo hırsızlığı yaparken mahalleliler tarafından suçüstü yakalandı. Eyyübiye İlçesine bağlı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir