Gelecek Partisi’nden Başkan Çiftçi’ye ziyaret

Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkan Vekili Abdülkadir Karakeçili ve parti yönetimi 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle Gazeteci ve Yazarlar Cemiyet Başkanı ve Küresel Gazeteciler Konseyi İl Temsilcisi Celal Çiftçi’yi ziyaret etti.  Dünya Gazeteciler Günü nedeniyle bir açıklama yapan Gelecek Partisi Şanlıurfa İl Başkan Vekili Karakeçili, “bu özel günde, dördüncü güç olan medyamızın daha da güçleneceği günleri görmemizi temenni ediyoruz. Bu kapsamda tüm gazetecilerimizin Dünya Gazeteciler Günü’nü kutluyorum” dedi.

 

Başkan Çiftçi ile kentin sorunları üzerine de fikir alışverişinde bulunan Karakeçili, tüm Türkiye’de olduğu gibi Şanlıurfa’da bir ekonomik kriz yaşandığını kaydetti.

Şanlıurfa’da işsizliğin arttığına vurgu yapan Karakeçili, “Elbette ki Şanlıurfa’nın birçok sorunu fakat sağlık ve ekonomi iki büyük sorun olarak karşımıza çıkıyor. Pandemi sürecinde bir pandemi hastanesinin kurulması elzemdir, bu da yetmiyor başka hastanelerin açılması ve sağlık personeli eksiğinin giderilmesi lazım. Bunun yanı sıra ciddi anlamda işsizlik sorunu yaşanıyor. Şanlıurfa’da ekonomik sorunların giderilmesi için istihdam alanlarının oluşturulması lazım” diye konuştu.

Başkan Çiftçi, kendisini ziyaret eden Gelecek Partisi heyetine teşekkür etti.

kaynak : sanliurfaolay

Hakkında Çağrı Haber Editör

Tavsiye Haber

Gelecek Partisi ilçe başkanından Hüda-Par'a ziyaret

Hüda Par’dan Gelecek Partisi ilçe başkanı Yavuz’a ziyaret

Hüda-Par İlçe Başkanı Rüstem Çakmak, Gelecek Partisi Karaköprü İlçe Başkanı Ahmet Yavuz ve yönetimini  ziyaret …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir