SPORURFA YEREL HABERLER

Kick Boks takımından Türkiye derecesi

Viranşehir Belediyespor Kick Boks Takımı, Ordu'da düzenlenen Türkiye Kick Boks Turnuvası’na Türkiye derecesi yaparak damga vurdu.

Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından 19-27 Ocak tarihleri arasında Ordu’nun Altınordu ilçesinde düzenlenen ; ve 76 ilden 4 bin 300 sporcunun katıldığı Türkiye Kick Boks Turnuvası’nda Viranşehir Belediyespor Kick Boks Takımı da yer aldı.

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Başpehlivan Recep Kara Spor Salonu’nda yapılan şampiyonada ; Viranşehir Belediyespor Kick Boks takımından İbrahim Tuğay ; 75 kiloda Genç Erkekler Low Kick kategorisinde Türkiye 2’ncisi, İrem Canbekli 70 kiloda Kadınlar LowKick kategorisinde Türkiye 3’üncüsü ve Dadvan Sino 42 kiloda Minik Erkekler Point Fighting kategorisinde Türkiye 3’üncüsü oldu.

Turnuvada Türkiye derecesi yapan sporcuları tebrik eden Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ; “Bizi gururlandıran sporcularımızı yürekten kutluyorum. Sporcularımızın, hayalini kurdukları büyük başarılar için bugüne kadar olduğu gibi ; bundan sonra da en büyük destekçileri olmaya devam edeceğiz” ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu