GÜNDEM

Mahmut Demir’den 81 İlde “Temiz Toplum” projesi

Bir dönem Gelecek Partisi Eyyübiye İlçe Başkanı olarak görev yapan ve gündeme getirdiği olaylarla adından sıkça söz ettiren Mahmut Demir, siyasetten uzaklaşarak bambaşka bir yapılanma ile vatandaşlara hizmet ediyor. Mahmut Demir Temiz Toplum Federasyonu kurarak 81 ilde faaliyet yürütmeyi planlıyor.

Daha önce yapmış olduğu açıklamalarında “5 adet dernek kuracağız.

5 adet derneğin bileşenleri ile ‘Temiz Toplum Federasyonu’nu kuracağız.

5 Adet dernek şu şekilde olacak:

  1. Çiftçilerin Hak ve Hukukunu Koruma Derneği
  2. Madde Bağımlılığı ile Mücadele Derneği
  3. Kadın Toplumun Değeridir Derneği
  4. Eğitim Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneği
  5. Yerel Yönetimler Derneği” demişti.

Bu açıklamaların ardından hızla çalışmalara başlayan Mahmut Demir, Şanlıurfa’da Siverek, Eyyübiye, Ceylanpınar ve Viranşehir ilçelerinde çalışmalarını tamamladı ve ilçelerin başkanlık atamalarını gerçekleştirdi.

Konu ile ilgili yeni bir açıklama yapan Mahmut Demir “17 ilde il başkanlıkları atamasında görüşmelerin sonuna geldik. Bunlar İstanbul, İzmir, Eskişehir, Van, Hatay, Sinop, Ağrı, Kars, Diyarbakır, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari,Ankara,Bursa,Şırnak, Erzurum İllerimizde Teşkilatlanma sürecinin Sonuna geldik. Şanlıurfa’da Siverek, Eyyübiye, Ceylanpınar Ve Viranşehir ilçelerimize atamaları tamamlamış olup hedefimiz 2023 Yılının İlk çeyreğine kadar 81 il ve tüm ilçelerimizde örgütlenerek projelerimizi hayata geçirmektir” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu