Genel

Mehmet Ekinci’den O iddialarla İlgili Flaş Açıklama

Ekinci’nin sosyal medya hesabından şu açıklamalara yer verdi;

”Eyyübiye Belediyemizin kilitli parke ve benzeri işler için yüklü ihaleye çıkıldığı, çıkılacağı şeklinde ifadeler kullanılarak kamuoyunu kasıtlı bir şekilde olumsuz algı oluşturma amaçlı çirkin bir kampanya yürütülmeye çalışılmaktadır.

Seçim sürecinde rutin ve devam eden iş ve işlemler dışında herhangi bir çalışmamız yoktur. Yalan, yanlış ve itibarsızlaştırma amaçlı söylem ve ifadeler ile ilgili gerekli hukuki sürecin daha önce olduğu gibi aynen yürütüleceği bilinmelidir.

Tüm olumsuz algı oluşturma amaçlı çalışmalara rağmen gerek fiziki gerekse sosyal projeler konusunda sayı ve nitelik açısından 5 yılda Eyyübiyeli her kesime imkanlar ölçüsünde sayısız hizmetlerde bulunduk. Yakın bir zamanda bunların detayını kamuoyuna açıklayacağım.

Hizmet süremizde şahsım olarak birileri dedikodu üretirken biz proje ürettik. Birileri karalarken biz önümüze baktık. Birileri birilerine tabi olup eğilirken biz halkımızdan aldığımız güçle dimdik durduk. Bizim için asıl olan şahıslara değil halkımıza hizmet etmek.

Sonuç olarak ayak takımının iftiraları bizi yolumuzdan alıkoymadı alıkoymayacak da. Her şeyin muhasebeleştirileceği zaman elbet gelecektir.  Mevlana‘nın dediği gibi “Güzel bakan güzel görür, güzel gören güzel düşünür, güzel düşünen hayatından lezzet alır”.  Lezzet almaya bakın..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu