URFA YEREL HABERLER

Oto kiralamacılar Sitesindeki sorun çözüme kavuştu

Şanlıurfa merkezindeki oto alım satım sitelerinin yeni yerlerine taşınmadan alt ve üst yapı çalışmalarını tamamlayan Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi kentte bir sorunu daha çözüme kavuşturdu.

BİNALARIN ALTINDA TOPARLANAN VE ÖZELLİKLE ŞANLIURFA’NIN KALBİNDE BAHÇELİEVLER MAHALLESİNDE YOĞUNLUKTA OLAN RENT A CARLARIN YENİ YERLERİNE TAŞINMASINI SAĞLAYAN VE BÖYLELİKLE ŞEHRE NEFES ALDIRAN ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL, KENTTE KANGRENLEŞEN BİR SORUNU DAHA ÇÖZÜME KAVUŞTURDU.

ŞEHİR İÇERİSİNDE ARTAN NÜFUS VE ARAÇ TRAFİĞİNİN OLUŞTURDUĞU OLUMSUZLUKLARI BERTARAF ETMEK İÇİN HAREKETE GEÇEN ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ KENT MERKEZİNDEKİ OTO ALIM SATIM SİTELERİNİN YENİ YERLERİNE TAŞINMALARININ ARDINDAN BU KEZ DE APARTMAN ALTLARINDA BULUNAN RANT A CAR (ARAÇ KİRALAMA) İŞLETMELERİNİN YER SORUNUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURDU.

ALT VE ÜST YAPI ÇALIŞMALARI DA ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN OTO KİRALAMACILAR SİTESİ TAM ANLAMIYLA HAZIRLANARAK ESNAFA TESLİM EDİLDİ.

TÜRKİYE’DE BİR İLKİ DAHA GERÇEKLEŞTİRMENİN MUTLULUK VE SEVİNCİNİ YAŞADIKLARINI SÖYLEYEN BEYAZGÜL “BAHÇELİEVLERDE APARTMAN ALTLARINDA DAĞINIK BİR ŞEKİLDE DURAN BU ARAÇ KİRALAMA YERLERİNİN BURADA TEK BİR ÇATI ALTINDA TOPARLANMASI KONUSUNDA FİKİR BİRLİĞİNE VARDIK. ALLAH’IN İZNİYLE BU SORUNU DA GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ GİBİ ÇÖZDÜK” İFADESİNİ KULLANDI.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu