Şanlıurfa'da sahte gelin yakalandı

Şanlıurfa’da sahte gelin yakalandı

Şanlıurfa ve birçok ilde evlenmek vaadiyle çok sayıda ; kişiyi dolandıran sahte gelin F.M. (22) polis tarafından gözaltına alındı.

Şanlıurfa Asayiş Şube Müdürlüğü Yankesicilik ve Dolandırıcılık Büro Amirliği ekipleri, son dönemlerde Şanlıurfa ve birçok ilde evlenme vaadiyle dolandırılan vatandaşların şikâyeti üzerine sıkı bir çalışma başlattı. Mağdur olan vatandaşların ifadeleri doğrultusunda iddiaya göre sahte gelinin 22 yaşındaki F.M. olduğunu belirlendi.  Sahte gelinin adresini belirleyen polisler, sabahın erken saatlerinde F.M.’nin ikametgâhına operasyon düzenledi. Gözaltına alınan F.M., sorgulanmak üzere emniyete götürüldü. Emniyette işlemleri tamamlanan sahte gelin, daha sonra alınan sağlık raporunun ardından adliyeye sevk edildi.

Bu arada evlilik vaadiyle bazı kişilerle evlenen ; F.M.’nin, evlendikten sonra altın ve paralarla ortadan kaybolduğu belirlendi.

Hakkında Ramazan ŞENBAHAR

Avatar for Ramazan ŞENBAHAR

Tavsiye Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı: Kısmi Kapanma Geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı: Kısmi Kapanma Geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Kabine toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki toplantı 2 saat 45 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir