3. SAYFABlogSPOR

Şanlıurfaspor – Konya Anadolu Selçukspor

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden ŞanlıurfasporKonya Anadolu Selçukspor ile karşı karşıya geldi.

Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz Stadyumundaki karşılaşmayı Trabzon Bölgesi hakemlerinden İbrahim Halil Yıldırım yönett. Yıldırım’ın yardımcılıklarını ise Bülent Uludoğan, Kenan Özcan ve Alpaslan Şen üstlendi.

Maddi olarak sıkıntılı günler yaşayan Şanlıurfaspor, sahaya mutlakgalibiyet parolası çıkarken, sarı yeşilli ekibin 11’i şu şekilde oluştu: Ömer Kahveci, Samet Akaydın, Mehmet Taşcı, Deniz Çevik, Aykut Akgün, Harun Aydın, Benhur Keser, Oğuzhan Türk, Sercan Kaya, Halil Köçer ve Can Erdem.

Hakem İbrahim Halil Yıldırım’ın ilk düdüğü ile karşılaşma başladı.

İLK YARIDA GOL YOK

İlk yarı boyunca her iki ekip de rakip kale de etkili olmaya çalışsa da gol sesi çıkmadı ve 45 dakika 0-0 sona erdi.

İKİNCİ YARI BAŞLADI

Karşılaşmada ikinci yarı başladı. İkinci yarı ile birlikte sarı yeşilli ekip de, ev sahibi Konya ekibi de gol pozisyonlarına girdi ancak bunlardan yararlanamadı. Oyuncu değişikliklerinin de skoru değiştirmediği karşılaşma başladığı gibi 0-0 sona erdi.

Bu sonuçla birlikte Şanlıurfaspor puanını 50 yaparak, 5. sırada kalırken, ev sahibi ekip ise 25 puanda kaldı ve 17. sırada kendine yer buldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu