GÜNDEM

Siverek sokakları yenileniyor

Siverek Belediyesi, alt yapısı tamamlanan cadde ve sokakları sil baştan yenilemeye devam ediyor. Daha önce bazı kurumlarca başlatılan alt yapı çalışmaları devam ederken çalışmanın tamamlandığı bölgeler yenileniyor.

Fen İşler Müdürlüğü, alt yapısı tamamlanan mahallelerde yenileme çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda çalışan ekipler, Dicle Mahallesindeki sokaklarda beton yol uygulaması yaparken ; Bağlar Mahallesinde kilitli parke taşı döşeme çalışması yapıyor.

Kent genelinde çalışma yürütüldüğünü dile getiren Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Şükrü Dolaş, ekiplerin aralıksız çalıştığını söyledi.

Alt yapısı tamamlanan bölgelerde beton, ; kilitli parke taşı ve asfalt çalışması yürütüldüğünü belirten Dolaş, şunları söyledi:

“Belediye Başkanımız Ayşe Çakmak’ın talimatıyla çalışan ekiplerimiz, ; bugün Dicle mahallesinde beton yol çalışması yapıyor. Cadde ve sokaklarımızı sil baştan yenileyerek vatandaşlarımızın daha rahat bir ortamda ulaşım sağlaması için Siverek’in dört bir yanında çalışma yürütüyor. Alt yapısı tamamlanan her yerde çalışmaları arttırarak sürdürmeyi hedefliyoruz”.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu