Son yolculuğuna uğurlandı

Son yolculuğuna uğurlandı

Erzincan’da vatani görevini tamamladıktan sonra memleketine dönerken Siverek İlçesinde geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Ömer Faruk Keser (21) defnedildi.

Siverek’te geçirdiği trafik kazası sonucu hayata gözlerini yuman Ömer Faruk Keser’in cenaze namazı Eyüp Peygamber Camii’nde kılındı. Cenaze namazına Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin,  Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, AK Parti İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı, Şanlıurfa Şehit Aileleri Dernek Başkanı Mehmet Yavuz ve Keser ailesi ile sevenleri katıldı. Cenaze namazı esnasında Keser ailesinin yakınlarının gözyaşı döktüğü görüldü.

İl Müftüsü Mehmet Taştan tarafından kıldırılan cenaze namazının ardından Keser’in Türk Bayrağı’na sarılı tabutu, tekbirler eşliğinde cenaze aracına konuldu. Keser’in cenazesi daha sonra götürüldüğü Yeni Asri Aile Mezarlığında toprağa verildi.

Bu arada dün Siverek’te meydana gelen trafik kazasında Ömer Faruk Keser hayatını kaybederken, akrabaları Mehmet Keser, Ömer Faruk Keser (17) ve Cansu Kaysioğlu (21) da yaralanmıştı.

Hakkında Ramazan ŞENBAHAR

Avatar for Ramazan ŞENBAHAR

Tavsiye Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı: Kısmi Kapanma Geldi

Cumhurbaşkanı Erdoğan Açıkladı: Kısmi Kapanma Geldi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki Kabine toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki toplantı 2 saat 45 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir