URFA YEREL HABERLER

Urfa’da jandarma personelleri törenle uğurlandı

Şanlıurfa’da yaşanan sel sonrası arama kurtarma ve temizlik çalışmalarına katılan yüzlerce jandarma komando ve korucu için tören düzenlendi. Jandarma personeli tarafından yapılan "komando andı"nın ardından personeller görev yerlerine uğurlandı.

Şanlıurfa’da selin ardından arama kurtarma ve temizlik çalışmalarına katılan 2565 jandarma komando ve korucu, düzenlenen törenle görev yerlerine uğurlandı.

Kentte yaşanan sel felaketi nedeniyle taşan Karakoyun Deresi çevresindeki Mance ve Karakoyunlu mahallelerinde arama kurtarma ve çamurları temizleme çalışmalarına katılmak üzere 4 şehirden gelen jandarma komando personeli ve korucular destek verdi.

Haliliye İlçesine bağlı Süleymaniye Mahallesinde düzenlenen törende, görevlerini tamamlayan jandarma komando personeli ve korucular için uğurlama töreni düzenlendi.

Jandarma personelince yapılan “komando andı”nın ardından askerler ve korucular görev yerlerine uğurlandı.

Törene; Diyarbakır Jandarma Bölge Komutanı Tümgeneral Recep Yalçınkaya, Şanlıurfa İl Emniyet Müdürü Mehmet Murat Ulucan ile İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avkıran ve vatandaşlar katılım sağladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu