GÜNDEM

Viranşehir Belediyesi temizlik ekibi Adıyaman’da

Viranşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, temizlik ve çöp sevkiyatı için sabah saatlerinde Adıyaman’a gitti.

Viranşehir Belediyesi, deprem bölgesindeki olumsuzlukları en aza indirmek ve vatandaşların sağlığını korumak amacıyla çevre temizliği çalışmalarına ekipleriyle destek veriyor.

Bölgedeki salgın ve hastalık riskine karşı harekete geçen Viranşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri Adıyaman’da çalışmaya başladı.  Temizlik ekipleri, kentte bulunan cadde, sokak ve ana arterlerde genel temizlik çalışmaları yürütecek.

Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, tüm Türkiye’nin tek yürek olduğu deprem sonrası süreçte yaraların sarılması için var güçleriyle çalışmaya devam ettiklerini söyledi.

Başkan Ekinci yaptığı açıklamada, bütün ekip arkadaşlarıyla hem deprem bölgesinde hem de ilçe gelen depremzedeler için sahada olduklarını vurgulayarak şunları söyledi:

 “Viranşehir Belediyesi olarak bütün ekiplerimizle, hem deprem bölgesinde hem de kentimizde misafir ettiğimiz depremzedelerin konaklama ve ihtiyaçları için 7/24 sahadayız. Yaraları sarma adına bölgedeki salgın ve hastalık riskine karşı Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizi Adıyaman’a gönderdik. Ekiplerimize Adıyaman’da yapacakları çalışmalarda kolaylıklar diliyorum. Bütün Türkiye’nin tek yürek olduğu bu büyük afetin yaralarını da inşallah hep birlikte saracağız. Deprem felaketinde Vefat eden vatandaşlarımızı bir kez daha rahmetle anıyor, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu