GÜNDEM

Yalçınkaya muhtarlarla buluştu

Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya, iftar buluşmaları kapsamında kırsal mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Ramazan ayının manevi atmosferini vatandaşlarla yaşayan Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya bu kez kırsal mahalle muhtarları ile iftar programında buluştu.

İftar yemeğinin ardından muhtarları halk odasında ağırlayan Yalçınkaya, muhtarların talep ve önerilerini dinledi. İlçede yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgiler veren Yalçınkaya, özellikle ekonomik şahlanma ve istihdam atağı için organize sanayi bölgesinin hayat geçirilmesi adına gayret sarf ettiklerini anlattı.

Yalçınkaya, Organize Sanayi bölgesinin hayata geçirilmesi için Ankara düzeyinde temaslarının sürdüğünü belirtti. Yalçınkaya, “En büyük emelimiz ve hedefimiz şu an organize sanayiyi hayata geçirmeye çalışıyoruz. Vekilimiz Ankara’da bu konuyu takip ediyor, bizlerde ediyoruz. Organize Sanayi ayağa kalkarsa bu kapı tekrar canlanırsa buranın şekli tamamen değişir. Bu gayretle çalışmalarımıza devam ediyoruz. İnşallah güzel şeyler olacak. Böyle umut ediyoruz” ifadesini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu