SİYASET

Yeniden Refah Partisi Urfa teşkilatı bölge toplantısına katıldı

Gaziantep'teki Teşkilat Başkanları Toplantısı'na katılan Yeniden Refah Partisi Urfa İl Başkanı İsmail Yavuz "Seçim çalışmalarımızın sonuna gelmiş, sandık baş müşahitlerinin tamamlamaya %90 oranına ulaşmış bulunmaktayız" dedi.

Yeniden Refah Partisi’nin Teşkilat Başkanları Bölge Toplantısı Gaziantep’te düzenlendii.

Genel Merkez Teşkilat Başkanı Naim Öztürk’ün öncülüğündeki toplantıya partinin Şanlıurfa İl Başkanı İsmail Yavuz ile il yönetimi, ilçe başkanları ve gençlik kolları da katıldıı. Toplantıda Teşkilat çalışmaları hakkında bilgilendirmeler yapıldıı. Teşkilatın seçim çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulunulduu. Teşkilat olarak seçime ve olası bir erken seçim için hazırlıkların hemen hemen tamamlama aşamasında olduğu, eksikliklerin giderilmesi içinde çaba sarf edildiği bilgisi ifade edildii.

Toplantı dilek ve temennilerle son buldu.

 

Başkan Yavuz toplantıya dair yaptığı açıklamada “Biz Şanlıurfa Teşkilatı olarak da seçim çalışmalarımızın sonuna gelmiş bulunmaktayız. Teşkilat olarak sandık baş müşahitlerinin tamamlamaya %90 oranına ulaşmış bulunmaktayız. Toplantının teşkilatımıza hayır getirmesini temenni ederiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu