SİYASET

Yeniden Refah Partisi’nde aday adaylığı başvurusu başladı

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı İsmail Yavuz haftalık il yönetim kurulu toplantısında açıklamalarda bulundu.

Yeniden Refah Partisi Şanlıurfa İl Başkanı İsmail Yavuz, partisinde milletvekili aday adaylığı başvuru sürecinin başladığını duyurdu.

İl Başkanı Yavuz açıklamasında, “Yüzyılın afeti olarak nitelendirilen ve 11 ilimizi etkileyen deprem felaketinde vefat eden Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum. Rabbim inşallah böyle bir felaketi insanlığa bir daha yaşatmasın inşallah. Kıymetli vatandaşlarımız, seçim sürecinin başladığını bizlerde Yeniden Refah Partisi olarak seçime en güçlü şekilde hazırlandığımızı ve ilk seçimde inşallah iktidara talip olduğumuzu belirtmek istiyorum.

Yeniden Refah Partimizin milletvekili aday adaylığı sürecinin başladığını ve depremzede vatandaşlarımızdan ücret talep edilmeyeceğini belirtmek isterim, (depremde evi yıkılmış ve ailece depremden etkilenen vatandaşlarımız) milletvekili aday adaylarımızın il ve ilçe başkanlıklarımız dan başvuru yapabilirler.

Şehrimizi hep birlikte yöneteceğiz ve kalkınmasında bizatihi sizlerin rol alarak Şanlıurfa’mızı Türkiye’mizim, yeniden tarım, sanayi kenti yapacağız. Şanlıurfalı hemşerilerimizin toplum yönetimine katılarak şehrinde söz sahibi olması en büyük arzumuzdur” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu