BlogGenelURFA YEREL HABERLER

AK kadınlar seçim çalışmalarını sürdürüyor;

AK Parti Şanlıurfa İl ve İlçe Kadın Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor. Her gittikleri yerde AK Parti ve AK adayların tanıtım broşürlerini de dağıtan AK kadınlar, 31 Mart yerel seçimlerde AK Parti ve Belediye başkan adaylarına dua ve destek istiyor.

 

Bayan Beyazgül’den eşine destek

AK Parti Şanlıurfa İl Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyelerimizin düzenlediği ev toplantısına Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül’ün eşi Betül Beyazgül Hanım ile birlikte katılarak, ev hanımlarımızdan 31 Mart Mahalli Seçimleri için destek ve dualarını istediklerini, 13 ilçemizde çat kapı ziyaretleri yaparak seçim çalışmalarına devam ettiklerini söyledi.

 

AK Başkan adaylarımıza destek ve dua istiyoruz

AK Parti Haliliye Kadın Kolları Başkanı Gülistan Satış, Eyyübiye Kadın kolları Başkanı Gülten Balcı, Karaköprü Kadın Kolları Başkanı Seher Kılıç, Siverek Kadın Kolları Başkanı Ayşe Çakmak, Hilvan Kadın kolları Başkanı Hacire Toprak, Bozova Kadın kolları Başkanı Dilek kara, Viranşehir Kadın kolları Başkanı Kadriye Barış, Ceylanpınar Kadın kolları Başkanı Zahide Tepedelen, Akçakali Kadın kolları Başkanı Hacer Tankuç, Harran Kadın kolları Başkanı Huriye Biter, Halfeti Kadın kolları Başkanı Yıldız Bilgin, Suruç Kadın kolları Başkanı Hatice İkbal’in Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte kendi ilçelerinde çat kapı ev ziyaretleri yaptıklarını belirten AK Parti Şanlıurfa Kadın Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu üyeleri, “Seçim çalışmalarımız kapsamında ev ve esnaf ziyaretleri yaparken AK Parti ve AK adayların tanıtım broşürlerini dağıtıp, yerel seçimlerde Belediye Başkan adaylarımıza ve AK Partiye destek vermelerini istiyoruz. 31 Mart Yerel Seçimleriyle ilgili destek ve dualarını istiyoruz” dedi.

 

Halkımızla gönül bağı kurmayı sürdürüyoruz

Hanımlardan destek ve dualarını istediklerini belirten Şanlıurfalı AK Kadınlar, “Her gittiğimiz, ziyaret ettiğimiz yerde, 31Mart seçimleriyle ilgili sohbet edip, destek ve dualarını istiyoruz. Talep ve önerileri varsa not alıyor, elimizden geleni yapacağımızı belirterek ilgililere iletiyoruz. Bize gösterilen sıcak ilgi, bizleri sevindiriyor. Zaten AK Parti hizmetlerinin yanında, halkıyla gönül bağı kurmayı başarmış bir partidir. Çat Kapı ev ziyaretlerimiz ve üye kayıt çalışmalarımız ile hizmetlerimizi anlatmaya halkımızla gönül bağı kurmaya devam ediyoruz. Sandıklardan kadınların sesinin gür çıkacağı sözünü kadınlarımızdan alıyor ve sonuna kadar güveniyoruz” diye konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu