URFA YEREL HABERLER

Beyazgül Akçakale’de iftar programına katıldı

Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Akçakale ilçesinde kurulan iftar çadırında vatandaşlarla bir araya geldi.

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL, RAMAZAN AYINDA HER GÜN FARKLI BİR İLÇE VE FARKLI BİR NOKTADA VATANDAŞLARLA İFTAR YEMEĞİNDE BİR ARAYA GELMEYE DEVAM EDİYOR.

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL, AK PARTİ AKÇAKALE İLÇE BAŞKANI İBRAHİM YILDIK VE AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ADAYI HİKMET BAŞAK İLE BİRLİKTE İLÇEDE KURULAN İFTAR ÇADIRINDA VATANDAŞLARLA BİRLİKTE İFTARINI AÇTI. İFTAR PROGRAMINA KATILAN BAŞKAN BEYAZGÜL, BURADA VATANDAŞLARLA YAKINDAN İLGİLENDİ. BAŞKAN BEYAZGÜL, ÖĞRENCİLERİN SESLENDİRDİĞİ İLAHİ GURUBUNA HAYRAN KALDIĞINI SÖYLEDİ.

ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL, İFTAR YEMEĞİNİN ARDINDAN AKÇAKALE İLÇESİNDE AÇILAN AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ADAYI HİKMET BAŞAK’IN SEÇİM OFİSİNİ ZİYARET ETTİ.

 

BAŞKAN BEYAZGÜL, HİKMET BAŞAK SEÇİM OFİSİNDE PARTİLİLERLE BİR ARAYA GELEREK SEÇİM ÇALIŞMALARINI DEĞERLENDİRDİ.

 

14 MAYIS’TA YAPILACAK OLAN CUMHURBAŞKANLIĞI İLE MİLLETVEKİLLİĞİ SEÇİMLERİNDE AKÇAKALE’DEN BÜYÜK BİR ZAFER BEKLEDİKLERİNİ ANLATAN ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL, ‘’İLÇE BAŞKANIMIZ, MİLLETVEKİLİ ADAYIMIZ VE AKÇAKALELİLERLE BERABERİZ. HEMŞEHRİLERİMİZLE BİRLİKTE İFTARIMIZI AÇTIK. ÇOK GÜZEL BİR İLAHİ GRUBUNDAN İLAHİLER DİNLEDİK. 14 MAYIS SEÇİMLERİ CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN VE AK PARTİMİZİN BÜYÜK BİR BAŞARISIYLA NETİCELENECEKTİR, BUNDAN HİÇBİR ENDİŞEMİZ YOK.

AKÇAKALE ÇOK ÖNEMLİ BİR MERKEZİMİZ VE İLÇEMİZDİR. AKÇAKALE HER ZAMAN CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN’A ÇOK YÜKSEK DESTEKLER VERMİŞTİR, REKORLAR KIRMIŞTIR. ŞİMDİDEN AKÇAKALE’DEN REKOR OY BEKLİYORUZ. CUMHURBAŞKANIMIZ RECEP TAYYİP ERDOĞAN 50+1 DİYOR BİZ DAHA YÜKSEK OYLA SEÇECEĞİZ. AMA BUNA AKÇAKALE’NİN KATKISI ÇOK BÜYÜK OLACAĞINA İNANIYORUM. AKÇAKALE’DEKİ VATANDAŞLARIMIZ BU GÜNDEN İTİBAREN ÇALIŞMALARA BAŞLAMIŞLAR. SEÇİM BÜROLARA TIKLIM TIKLIM OLUYOR VE ÇOK UZAKTAKİ İNSANLAR BİLE TELEFONLA DESTEKLERİNİ BİLDİRİYORLAR. AKÇAKALE’DE İNŞALLAH BİZ SANDIKLARI PATLATACAĞIZ VE AKÇAKALE BÜYÜK BİR ZAFERİN MÜJDECİSİ OLACAKTIR’’ DEDİ.

İLÇEDE SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADIKLARINI VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL’ÜN ZİYARETİNDEN SON DERECE MUTLU OLDUKLARINI ANLATAN AK PARTİ ŞANLIURFA MİLLETVEKİLİ ADAYI HİKMET BAŞAK İSE ‘’ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL VE EKİBİYLE İFTAR ÇADIRINDA VATANDAŞLARIMIZLA BİRLİKTE İFTARIMIZI AÇTIK. BAŞKAN BEYAZGÜL, SEÇİM BÜROMUZU ZİYARET ETTİ. ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL’E TEŞEKKÜR EDERİM’’ DİYE KONUŞTU.

İYİ BİR OY ORANIYLA AKÇAKALE’DE ZAFER YAŞAYACAKLARINI İFADE EDEN AK PARTİ AKÇAKALE İLÇE BAŞKANI İBRAHİM YILDIK, ‘’AKÇAKALE’Yİ ÖNEMSEDİĞİ İÇİN, AKÇAKALE’YE DEĞER VERDİĞİ İÇİN ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANIMIZ ZEYNEL ABİDİN BEYAZGÜL’E TEŞEKKÜR EDİYORUM.

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYIMIZ HİKMET BAŞAK’IN SEÇİM BÜROSUNU ZİYARET ETTİK. BU İLK ZİYARETTİR VE BU İLK ZİYARET BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR. 14 MAYIS’TA DA AKÇAKALE GEÇMİŞ DÖNEMLERDE NASIL AK PARTİ’YE İYİ BİR OY ORANI ÇIKARDIYSA BU 14 MAYIS’TA DA İYİ BİR OY ORANIYLA İNŞALLAH BİR ZAFER YAZACAĞIZ. TÜRKİYE’NİN ÖNÜ AÇIKTIR. 14 MAYIS’TA DA İYİ GÜNLERİN BİZLERİ BEKLEDİĞİNİ BEN CANI GÖNÜLDEN İNANIYORUM’’ DEDİ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu