Genel

Beyazgül destek ziyaretlerini sürdürüyor

AK Parti Şanlıurfa Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül, seçim çalışmaları kapsamında partisi ve kendisine destek talebinde bulunmak için Aşevini ziyaret etti ve burada vatandaşlara “Her zaman yanınızda olacağım” mesajı verdi. Düzenlenen ev toplantısına da katılan aday Beyazgül, “Şanlıurfa kalbimin sükûn bulduğu şehirdir” dedi.

AK Parti Şanlıurfa Belediye Başkan adayı  Zeynel Abidin Beyazgül, beraberinde AK Parti İl başkan Yardımcılarından Müslüm Tüysüz ile birlikte uzun yıllardır yardıma muhtaç ailelerin yemek ve bazı giyecek ihtiyaçlarını karşılayan Gönüllü Kuruluşlar Aş Evini ziyaret etti.

Aş Evi sorumlusu Ali Topal ve kuruluşundan beri Aş Evinde hizmet veren ve bir süre sorumluluğunu üstlenmiş olan Aziz Kutluay ile görüşen aday Beyazgül, vatandaşlara yemek ve ekmek dağıtımına yardımcı oldu.

Ziyaretiyle ilgili kısa bir açıklama yapan aday Beyazgül, “Biz bu Aş Evinin arkasında çokça duracağız. Bu Urfa’mızın bir değeri, Urfa’mızın bir hayrı, Urfa’mızın bereketi.  Buradaki insanların duası bizim için çok önemli. Ne kadar şefkat elimizi uzatırsak, biz inanıyoruz ki Allah’ta bize o kadar merhamet edecektir” dedi.

Aziz Kutluay ise, “Eski dostların böyle ziyaret etmesi bizi son derece memnun etmiştir.  Değerli bir kardeşimiz. Yıllardır beraber çalıştığımız bir kardeşimiz Zeynel Abidin beye aşarılar diliyoruz.  Özellikle bu gün böyle bizi ziyaret etmesi bizi son derece memnun etti. Rabbim başarılar nasip etsin” dedi.

 

“Daima yanımızda olacağına inanıyoruz”

 

Aş Evi sorumlusu Ali Topal da, “ Büyükşehir Belediye Başkan adayımız, kendisi bu günden itibaren daima yanımızdadır ve daima da yanımızda olacağına inanıyoruz ve kendisine başarılar diliyoruz” diye konuştu.

AK Parti Şanlıurfa Belediye Başkan adayı Av. Zeynel Abidin Beyazgül, konuşmaların ardından Aş Evinden ayrılmadan oradan yemek alan vatandaşlara her zaman destek olacaklarını belirtip dua talebinde bulundu.

 

EV TOPLANTISINDA SEÇMENLE BULUŞTU

 

AK Parti İl Başkan Yardımcısı Tuna Aksoy ile birlikte Suruç Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Uçar’ın ev sahipliğinde düzenlenen toplantıya da katılan aday Beyazgül, el ele vererek Şanlıurfa’yı hep birlikte yöneteceklerini belirtip “ Şanlıurfa kalbimin sükûn bulduğu şehir diyorum. Bu kentte bu kentin insanlarıyla olmak bize ayrıca bir huzur veriyor. Toplantının düzenlenmesinde emeği geçen Suruç Belediye Başkan Aday Adayı İbrahim Uçar ve ailesine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Toplantıyı düzenleyen İbrahim Uçar’ın Babası Hüseyin Uçar ise yaptığı konuşmada davetlerini kırmayarak etkinliğe katılan Aday Beyazgül ve ekibine minnettarlık duyduğunu söyledi.

AJANS URFA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu