Gelecek Partisi Ceylanpınar'da kalemli güven tazeledi

Gelecek Partisi Ceylanpınar’da kalemli güven tazeledi

Geçtiğimiz pazar günü Ankara’da binlerin katılımıyla 1.Olağan Kongresini yapan Gelecek Partisi, seçimlere tek başına katılmak için yeterli kongre sayısına ulaşmasına rağmen il ve ilçe kongrelerini yapmaya devam ediyor.

Partililerin ve delegelerin yoğun katılım gösterdiği ilçe kongresine çevre il ve ilçelerden de yoğun katılım vardı.

Kongreye Gelecek Partisi Kurucular Kurulu ve İl Başkanı Dr.Abdullah Yeşil ve Tüm teşkilatının Yanı sıra, Mardin İş Başkanı Cesur Yücedağ, Eyyubiye ilçe Başkanı Mahmut Demir, Karaköprü İlçe Başkanı Celal Karaca, Haliliye İlçe Başkanı Avukat Mir Müslüm Çiçek, Viranşehir ilçe başkanı Mehmet Koşar, Harran İlçe Başkanı Mehmet Özyavuz, Birecik İlçe Başkanı Ahmet Aslan, Akçakale İlçe Başkanı Mustafa Çiftçi’nin yanı sıra çok sayıda davetli ve delege katıldı.
Kongre de konuşan İl Başkanı Dr. Abdullah Yeşil Şöyle Konuştu: 3 Y ile yani Yolsuzluk, Yoksulluk ve yasaklarla mücadele edeceklerini söyleyerek iktidar olanlar bugün 3 Y ye yeni bir Y ekleyerek Yalan da söylemeye başladılar dedi. Ayrıca Kongreye katılan herkese teşekkürler eden Dr.Yeşil sözlerine son verdi.

Hakkında Çağrı Haber Editör

Avatar for Çağrı Haber Editör

Tavsiye Haber

Urfa'da uyuşturucu operasyonu: 12 gözaltı

Urfa’da uyuşturucu operasyonu: 12 gözaltı

Şanlıurfa’da Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, belirlenen adreslere şafak vakti operasyonu düzenledi. Baskında 2’si …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir