Genel

Vali Şıldak: Uyuşturucu konusunda asla taviz vermeyeceğiz

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, İl Emniyet Müdürü Erdem Bildirici ile İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Mücahit Avkıran’dan brifing aldı ve uyuşturucu konusunda asla taviz vermeyeceklerini belirtti.

Şanlıurfa Valisi Hasan Şıldak, İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı’nı ziyaret etti.

İlk olarak Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğünü ziyaret eden Vali Şıldak, burada çiçekle karşılandı. Polis mangası ve İl Emniyet Müdürü Erdem Bildirici ile şube müdürleri tarafından da selamlama ile karşılanan Vali Şıldak; müdürlük binası içerisinde şehitlerin fotoğraflarının bulunduğu hatıra panosunu inceledi, vatanın onlara müteşekkir olduğunu ifade etti. Akabinde şeref defterini imzalayan Vali Şıldak, bir süre müdürlük makamını da ziyaret etti.

Vali Şıldak, daha sonra toplantı salonuna geçerek il genelinde meydana gelen asayiş olayları ve yapılan çalışmalarla ilgili brifing aldı.

Jandarma Komutanlığını Ziyaret

İl Emniyet Müdürlüğünden sonra İl Jandarma Komutanlığına geçen Vali Şıldak, burada tören mangasıyla karşılandıı. Şeref defterini imzalayan Vali Şıldak, bir süre komutanlık makamını ziyaret etti, akabinde toplantı salonuna geçerek brifing aldı.

 

İl Emniyet Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığı personelleriyle hatıra fotoğrafı da çektiren Vali Şıldak, özellikle uyuşturucu konusunda asla taviz vermeyeceklerinin altını çizdi. Vali Şıldak, ilin asayiş durumu ve diğer konularla ilgili bilgileri aldığını belirterek hep birlikte özveriyle Şanlıurfa’ya hizmet edeceklerini söyledi. En öncelikli konunun toplumun huzuru ve güvenliğinin en iyi seviyede sağlanması olduğunu, güvenlik birimlerinin bu amaçla büyük bir gayret içerisinde çalışacağını belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu