URFA YEREL HABERLER

Valilikten saldırıya uğrayan gazeteci için geçmiş olsun mesajı

Şanlıurfa Valiliği, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde yaşanılan kavgada yaralanan DHA muhabiri Ömer Şulul ve polis memuru için geçmiş olsun mesajı yayımladı.

Şanlıurfa Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde meydana gelen kavganın haberini yaparken olayın ortasında kalarak yaralanan Demirören Haber Ajansı (DHA) Muhabiri Ömer Şulul’a ve polis memuru ile ilgili bir mesaj yayımladı.

Şanlıurfa Valiliği sosyal medya hesaplarından yayımlanan mesajda şu ifadelere yer verildi:

“Dün, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinde meydana gelen kavganın haberini yaparken olayın ortasında kalarak yaralanan DHA Muhabiri Ömer Şulul’a ve Polis Memurumuza, Valilik Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”

NE OLMUŞTU?

Kavga, dün akşam ilk olarak hastanenin kantininde yaşandı. Kantinde oturan hasta yakınlarına silahlı saldırı düzenlendi. Saldırıda 2 kişi yaralandı. Olayın ardından bölgeye polis ekipleri sevk edildi. Saldırı ile ilgili inceleme sürerken hastane acil servisi önünde ikinci bir kavga yaşandı.

Taraflar birbirlerine taş ve sopalarla saldırdı. O esnada görüntü alan DHA Muhabiri Ömer Şulul’un başına ise taş isabet etti. Yere düşen Gazeteci Şulul’un kamerası da düşmenin etkisiyle yere savruldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu