Genel

Bakan Yardımcısı Demircan Valiliği ziyaret etti

Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Şanlıurfa’da Vali Abdullah Erin’i ziyaret etti.

Bir dizi temaslarda bulunmak üzere Şanlıurfa’ya gelen ; Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’le bir araya geldi.

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Zemzem Gülender Açanal,  ;AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı tarafından karşılanan Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’a kentte yapılacak olan projeler hakkında bilgi verildi.

Valiliğin toplantı salonunda Bakan Yardımcısı Demircan’a ; Şanlıurfa’ya kazandırılan yatırımlar ve devam eden projelerle ilgili bir sunum yapıldı.

Ziyareti sosyal medya hesabından paylaşan Vali Abdullah Erin, ; “İçerisinde Tasavvuf Müzesi, Sakal-ı Şerif ve Kadem-i Şerif Salonu, Hz. İbrahim Külliyesi ile Peygamberler ve Bilim Adamları Külliyesi’nin inşa edileceği Halil-ür Rahman Projemizin sunumunu Bakan Yardımcımız Sn. Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Ahmet Misbah Demircan’a yaparak bakanlığımızın desteğini talep ettik.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu